KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16915424
nr 1691 5424
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 187/200, daterad 85, Råsunda. Bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:59:59
200 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson